CORE PRODUCTION a.s. je produkční společnost založená v roce 2006. Specializuje se především na kompletní výrobu pořadů pro televizní společnosti: hraná tvotba, reality show, hobby magazíny, game show, dokumenty, sportovní přenosy a reklamní spoty.

V roce 2010 jsme založili společnost MIA FILM s.r.o., která se jako koproducent či servisní produkce věnuje zahraniční filmové tvorbě.

Radko Janoušek
od roku 1998 do roku 1999 pracoval v TV Nova jako asistent výroby resp. vedoucí výroby. Dále od roku 1999 působil v televizi PRIMA ve funkcích vedoucí výroby, producent zpravodajství a sportu, producent vlastní tvorby. Od roku 2004 do roku 2006 působil jako ředitel její servisní organizace. Produkoval např. přímé přenosy F1, přenosy Gambrinus extraligy ve fotbale, Zpravodajský deník, televizní seriál Rodinná pouta, reality show VyVolení a VyVolení II a mnoho dalších.

Mgr. Zbyněk Pippal
od roku 1995 do roku 2004 pracoval na pozicích Unit Manager a Unit Production Manager pro zahraniční filmové štáby (Barber of Siberia, Joan of Arc, Napoleon, The Zookeeper, Oliver Twist, Doctor Zhivago,.....). Od roku 2004 působil jako výkonný producent v TV Prima na pořadech Vyvolení I, VyVolení II, Chůva v akci a dalších.